Kossuth- és Széchenyi-díjakat adott át Novák Katalin
A ragaszkodás a szabad, független Magyarországhoz, a magyar nemzethez köt össze bennünket, magyarokat, generációról generációra, több mint ezer esztendeje – hangsúlyozta Novák Katalin köztársasági elnök a március 15-i nemzeti ünnep alkalmából adományozott Kossuth- és Széchenyi-díjak, valamint Magyar Érdemrend kitüntetések átadásán kedden az Országházban.
Állami kitüntetéseket és miniszteri elismeréseket adtak át
Március 15-e alkalmából állami kitüntetéseket és miniszteri elismeréseket adott át Gulyás Gergely, Navracsics Tibor és Csák János miniszterek kedden, Budapesten.
