Bacsa György Emlékülés

Bacsa György Emlékülés

Március elsején várja az érdeklődőket a soron következő Bacsa György Emlékülésre a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság (MGYT).

Május végén teáznak

Május végén teáznak

Május végén Pannolhalmán tartják a XIV. Magyar Gyógynövény Konferenciát – tudatja a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság.

Innováció a Gyógyszertárban

Innováció a Gyógyszertárban

Négy pályázat érkezett a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság Budapesti Szervezete által a fiatal gyógyszerészeknek az „Értékmegőrzés, értékteremtés a gyógyszertárban” témakörében meghirdetett pályázatára.

10. Közép-Európai Gyógyszertechnológiai Szimpózium

10. Közép-Európai Gyógyszertechnológiai Szimpózium

2014. szeptember 18. és 20. között Portorozs-ban (Szlovénia) rendezik meg a 10. Közép-Európai Gyógyszertechnológiai Szimpóziumot.

Congressus Pharmaceuticus Hungaricus XV.

Congressus Pharmaceuticus Hungaricus XV.

A Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság idén ünnepli fennállásának kilencvenedik évfordulóját, így kézenfekvő volt, hogy a társaság a teljes gyógyszerészközösséget megmozgató, általában három-ötévente megrendezett tudományos konferenciáját az idei évben tartsa meg.

Innováció a Gyógyszertárban – 2014

Innováció a Gyógyszertárban – 2014

A Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság Budapesti Szervezetepályázatot hirdet fiatal gyógyszerészek részére. 

Új elnökségi tagok a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaságban

Új elnökségi tagok a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaságban

Októberben változások történtek a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság (MGYT) Elnökségében.

Hatástalanításra várnak a bombák

Hatástalanításra várnak a bombák

A fantasztkius teljesítményekről szóló hírek ellenére a Magángyógyszerészek Országos Szövetségének elnöke egyáltalán nem tűnik boldognak, de még csak elégedettnek sem. Mikola Bálint szerint a forráshiányos rendszerről sem a kamara, sem pedig a kormány nem hajlandó tudomást venni. Elbeszélnek egymás mellett – állítja a személyi jogos gyógyszerészeket tömörítő szövetség vezetője.

Októberben lesz a Kórházi Gyógyszerészek XIX. Kongresszusa

Októberben lesz a Kórházi Gyógyszerészek XIX. Kongresszusa

Ünnepre készül a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság Kórházi Gyógyszerészeti Szervezete, megalakulásuk 40 éves évfordulóját köszöntik a Kórházi Gyógyszerészek XIX. Kongresszusán októberben, Tapolcán.