Pintér Sándor belügyminiszter elismeréseket adott át

Pintér Sándor belügyminiszter elismeréseket adott át

A Magyar Érdemrend Tisztikeresztje polgári tagozatában részesült Baranyai Tibor radiológus főorvos és Vincze Gábor pszichiáter, valamint a Magyar Gyógyszerészi Kamara elnöke, Hankó Zoltán.