Korai volt az öröm: ismét ott az ebola Libériában

Korai volt az öröm: ismét ott az ebola Libériában

Közel három hónap után ismét ebolafertőzéses esetet regisztráltak a nyugat-afrikai Libériában – jelentette be az Egészségügyi Világszervezet (WHO) alig két nappal azután, hogy azt közölte: a Nyugat-Afrikában lezajlott ebolajárvány már nem jelent fenyegetést a világra.