Országos látogatási tilalom lépett érvénybe
Látogatási tilalmat rendelt el az országos tisztifőorvos Magyarország valamennyi fekvőbeteg-ellátó és bentlakásos szociális szolgáltatást nyújtó intézményében az új koronavírus miatt, közölte a Nemzeti Népegészségügyi Központ.
