Fókuszban a betegbiztonság és a minőség
Kétmilliárd forintot költhet az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) a beteg- és gyógyszerbiztonság, valamint az egészségtudatosság növelésére – hangzott el egy keddi konferencián.
Jó darabig marad a párhuzamos receptírás
Az e-recept bevezetése után még jó ideig velünk maradnak megszokott vényeink, a gyermekek gyógyszereiről pedig mindig lesz papír alapú bizonylat.
