Besorolják az egészségügyi dolgozókat

Besorolják az egészségügyi dolgozókat

Az egészségügyben dolgozók bérnövelésének szabályait tartalmazza az a kormányrendelet-tervezet, amely a kormány honlapján jelent meg kedden – írja az MTI.