Farmakológusok találkoztak

Farmakológusok találkoztak

A Debreceni Egyetem a klinikai farmakológia vezető központja, ezért a Magyar Klinikai Farmakológusok kongresszusának 20 éve Debrecen ad otthont. A jubileumi találkozón egyebek mellett a biológiai terápiákról tanácskoztak a szakemberek.

Szintlépés a gyógyszerfejlesztésben

Szintlépés a gyógyszerfejlesztésben

A klinikai vizsgálatok száma megduplázódott, a bevétel pedig háromszorosára nőtt a Gyógyszerfejlesztési Koordinációs Központ 2013-as alapítása óta a Debreceni Egyetemen. Az ötéves jubileumot tudományos konferenciával ünnepelte az intézmény.