Zsarolóvírus támadta meg az Egis Gyógyszergyárat
Kibertámadás érte az Egist. A Napi.hu-t a cég arról tájékoztatta, hogy zsarolóvírus fertőzte meg a rendszereiket még február 23-án, ami a munkavégzést is érintette.
Külső támadás érte az OGYÉI weblapját
Külső támadás érte az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) weblapját, tájékoztatta az OGYÉI pénteken az MTI-t.
