Zsarolóvírus támadta meg az Egis Gyógyszergyárat

Zsarolóvírus támadta meg az Egis Gyógyszergyárat

Kibertámadás érte az Egist. A Napi.hu-t a cég arról tájékoztatta, hogy zsarolóvírus fertőzte meg a rendszereiket még február 23-án, ami a munkavégzést is érintette.

Külső támadás érte az OGYÉI weblapját

Külső támadás érte az OGYÉI weblapját

Külső támadás érte az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) weblapját, tájékoztatta az OGYÉI pénteken az MTI-t.