Tejcukor-érzékenység: hidrogén a kilélegzett levegőben

Tejcukor-érzékenység: hidrogén a kilélegzett levegőben

A kilélegzett levegőben lévő túl sok hidrogén tejcukor-érzékenységről árulkodhat, ami gyerekeknél és felnőtteknél egyaránt gyomorfájást, puffadást, hasmenést vagy hányingert és hányást is okozhat – hívja fel a figyelmet az Ételintolerancia és Ételallergia Társaság.