Február 17-én szűrőnapot tartanak Hódmezővásárhelyen

Február 17-én szűrőnapot tartanak Hódmezővásárhelyen

Tízéves a helyi önkormányzat által indított népegészségügyi kezdeményezés, az Egészséges Vásárhely Program (EVP), az évforduló alkalmából szűrőnapot és konferenciát rendeznek.