Kamillatea miatt támadt a patikusra
Jogerősen felfüggesztett börtönbüntetésre ítéltek egy férfit közfeladatot ellátó személy elleni erőszak miatt. Tavaly szeptember 3-án megütött egy patikusnőt a sarkadi Béke sétányon lévő gyógyszertárnál, egy kamillatea miatt, írja a BEOL.
