Távozik Balog Zoltán
Az elmúlt hat évben beletettem a minisztériumi munkába, amit tudok, így ezt nem akarom folytatni, mondja az Origónak adott interjúban Balog Zoltán, a jelenlegi humán tárca jelenlegi vezetője.
Az elmúlt hat évben beletettem a minisztériumi munkába, amit tudok, így ezt nem akarom folytatni, mondja az Origónak adott interjúban Balog Zoltán, a jelenlegi humán tárca jelenlegi vezetője.
