A gyógyszeripar magasan vezet a hirdetői piacon

A gyógyszeripar magasan vezet a hirdetői piacon

A Kantar által a hazai hirdetési piac első félévéről publikált adatok alapján a Sanofi-Aventis bizonyult a legnagyobb reklámköltőnek, ugyanez volt a helyzet tavaly ilyenkor is, írja a Marketing&Média.