Szteroid vagy hialuronsav?

Szteroid vagy hialuronsav?

40 éves kor felett sokan szenvednek az ízületi kopás okozta fájdalomtól, mozgásbeszűküléstől, ugyanakkor sokan tartanak a szteroidok használatától is. Dr. Páll Zoltán, a Fájdalomközpont sebésze, traumatológus, sportorvos egyrészt az alkalmazás indokairól, másrészt a hialuronsav injekcióról, mint opcióról beszélt.