Itt a Happy hét!
A vízfogyasztás népszerűsítéséért idén is megrendezik az iskolásoknak és óvodásoknak a Happy hét elnevezésű rendezvénysorozatot, közölte az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI).
Idén is légy HAPPY!
Kilencedik alkalommal, március 19–23. között rendezi meg a magyarországi vízfogyasztás népszerűsítéseként a fiataloknak szóló Happy-hét programot az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet.
Üdítő helyett már vizet isznak
Az elmúlt években nőtt a gyermekek tudása az egészséges életmódról, csökkent a cukros üdítőitalok és érdemben nőtt a víz fogyasztásának mértéke, mondta az Emmi parlamenti államtitkára.
Ismét startol a Happy-hét!
Nyolcadik alkalommal, május 8-12. között rendezi meg a magyarországi vízfogyasztás népszerűsítéseként a fiataloknak szóló Happy-hét programot az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet. Újdonság, hogy 2017-ben már az óvodák jelentkezését is várják a programba.
