Rákban hal meg a 2-es típusú cukorbetegek többsége

Rákban hal meg a 2-es típusú cukorbetegek többsége

A szív- és érrendszeri megbetegedések miatti elhalálozás visszaszorulóban van a diabéteszesek körében. A daganatos kórképek jelentik a vezető halálokot, olvasható a MedicalOnline-on.