Hányan halnak meg a benzodiazepinek miatt?

Az USA-ban az elmúlt évtizedben jelentősen nőtt a benzodiazepint szedők száma, ezzel párhuzamosan megsokszorozódott a hatóanyagok túladagolásával összefüggő halálesetek száma is.
Mi lenne ma a gyógyszerészekkel egy 1918-1919-es erejű influenzajárvány esetén?
A spanyolnátha járvány tanulságait dr. Dobson Szabolcs, a Magyar Gyógyszerésztörténeti Társaság elnöke elemzi a társaság honlapján.
Kevesebb oltás, több haláleset
Az ezredforduló óta nem haltak meg annyian az év első hónapjában, mint idén, pedig az influenzaveszélyre az Európai Járványügyi Központ is figyelmeztetett, írja a Magyar Idők.
