Az indiai gyógyszercég készítményét kitiltották az USA-ból

Az indiai gyógyszercég készítményét kitiltották az USA-ból

Az Amerikai Gyógyszerfelügyelet (FDA) bejelentette, megtiltotta a legnagyobb indiai generikus gyógyszercég számára, hogy egyik üzeméből készítményeket szállítson az Egyesült Államokba  – írta a Reuters.