grandEXPO 2022: A szakma ünnepe – egy héten át

grandEXPO 2022: A szakma ünnepe – egy héten át

Idén ősszel hatodik alkalommal szervezi meg éves, nagyszabású szakmai rendezvényét a Hungaropharma. A 2022-es grandEXPO az ágazat tendenciáit követve a jelen és a jövő kihívásaira reagál, az innovatív megoldások területén élenjáró vállalathoz méltó módon, teljesen megújult formában. A szeptember 12. és 16. között zajló grandEXPO-ról Füzesi Judit, a Hungaropharma Kereskedelmi és marketing vezérigazgató-helyettese beszélt lapunknak.

A magyarok gyógyszerszedési szokásairól szólt az idei grandEXPO

A magyarok gyógyszerszedési szokásairól szólt az idei grandEXPO

A 2019-es grandEXPO fókuszában ezúttal is az egészségkultúra-fejlesztés áll – különös tekintettel az adherenciára, azaz a terápiahűségre. Ezt helyezte a középpontba az esemény keretében április 26-án délelőtt megrendezett szakmai kerekasztal-beszélgetés is, ahol jeles szakmabeliek vitatták meg a beteg-együttműködés, valamint a terápiás hűség fejlesztésének aktuális kérdéseit, lehetőségeit.

"A gyógyszertárak önkéntes vállalásaként jelenik meg e tevékenység"

"A gyógyszertárak önkéntes vállalásaként jelenik meg e tevékenység"

A Hungaropharma idén harmadik alkalommal rendezte meg a gyógyszerészek két napos találkozóját, a grandExpot, amelynek központi témája ez alkalommal a gyógyszerészi gondozás volt.

"A XXI. század kérdéseire nem lehet XX. századi válaszokat adni"

"A XXI. század kérdéseire nem lehet XX. századi válaszokat adni"

Egy felmérés tanúsága szerint a megkérdezettek 31 százaléka olyan gyógyszert is bevesz, amit nem neki írtak fel. Van tehát miről beszélniük egymással a gyógyszerpiac szereplőinek.