Étkezési szokásaink rombolják környezetünket?
A felmelegedésben szerepet játszó károsanyag-kibocsátás emberek millióinak életét rövidíti meg. Ezt kerülhetnénk el, ha kevesebb húst, ellenben több gyümölcsöt és zöldséget fogyasztanánk – derül ki az amerikai tudományos akadémia folyóiratában (PNAS) közölt tanulmányból az MTI értesülése szerint.
