Visszavonta legutóbbi tanulmányát a Nobel-díjas tudós

Visszavonta legutóbbi tanulmányát a Nobel-díjas tudós

„Fájdalmas, de fontos elismerni, mindenkitől elnézést kérek. Kissé le voltam terhelve, amikor a tanulmányt leadtuk, és nem végeztem elég alaposan a munkámat” – kommentálta a Qubit szerint Frances Arnold amerikai vegyészprofesszor a Twitteren, miért kellett idén január 2-án visszavonni a mérvadó Science tudományos magazinban tavaly májusban megjelent tanulmányukat.