Nem lesz sztrájk a Teva debreceni üzemében

Nem lesz sztrájk a Teva debreceni üzemében

A februári demonstráció után elmarad a beígért sztrájk a Teva debreceni üzemében, miután a szakszervezet megegyezett a munkáltatóval, értesült a szakszervezettől a haon.hu.