Irányt mutatott a Fidesz-frakció - szoronghatnak az egészségügyi befektetők

Irányt mutatott a Fidesz-frakció - szoronghatnak az egészségügyi befektetők

Véget kell vetni a privatizációnak és erősíteni kell az állami szerepvállalást az egészségügyben a Fidesz parlamenti frakciója szerint - közölte Lázár János, miután a képviselőcsoport hétfő délelőtti ülésén meghallgatta Szócska Miklós egészségügyi államtitkárt az ágazat fejlesztési terveiről.