Együttműködik a Nébih a jövedéki szolgáltatókkal
Az élelmiszerhamisítás és feketegazdaság visszaszorítása érdekében kötött együttműködési megállapodást a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) és a Vám, Jövedéki és Adóügyi Szolgáltatók Szövetsége (VJASZSZ), hangzott el a Nébih és a VJASZSZ kedd délelőtti sajtótájékoztatóján Budapesten.
