A fájdalomcsillapító-túlhasználat okozta fejfájásról

A fájdalomcsillapító-túlhasználat okozta fejfájásról

A Nemzetközi Fejfájás Társaság (IHS) meghatározása szerint akkor szenved valaki fájdalomcsillapító-túlhasználat által okozott fejfájásban, ha legalább három hónapon át havi legalább 15 napon fáj a feje, miközben túlzásba viszi valamilyen fejfájás elleni fájdalomcsillapító szedését, írja a Telex.