Több gyógyszerészünk van, mint a németeknek
Sokkal több gyógyszerész közül válogathatnak a magyarok, mint a németek vagy az osztrákok, de Európai összehasonlításban így is kevesen vannak a mieink, írja a hvg.hu.
Negyven fölött jön a gyógyszerszedés
A magyarok fele szed gyógyszert, alig többen, mint az uniós átlag – derül ki az Eurostat felméréséből, melyet a hvg.hu idéz.
