Kánikula: könnyen emészthető ételekkel segíthetjük a szervezetünket
Ha a testünk jól működik, a nagy melegben szervezetünk energiaszükséglete körülbelül tizenöt százalékkal csökken.
Húsvéti menü okosan!
A Magyar Dietetikusok Országos Szövetsége összhangba hozta az érvényben lévő táplálkozási ajánlást, az OKOSTÁNYÉR®-t a húsvéttal. Az alábbi tanácsaik betartásával egészségesebbé varázsolhatjuk a húsvéti finomságokat!
Ételek, amelyek megzavarhatják a hormonháztartást
Bizonyos ételek a hormonháztartásunkat is megzavarhatják, Szabó Lucia, a Budai Endokrinközpont dietetikusa elmondta, miket érdemes mértékkel magunkhoz venni.
Az iskolás gyerekek negyede nem reggelizik
A gyerekek negyede úgy indul el otthonról, hogy nem reggelizett, pedig a napindító "energialöket" kell ahhoz, hogy tudjon gondolkodni, jól teljesíteni az iskolában, mondta Antal Emese dietetikus az M1 aktuális csatorna vasárnap reggeli műsorában.
Az iskolásoknak is fájhat a fejük
Az iskoláskorúaknál előforduló tenziós típusú fejfájás és migrén gyakorisága néhány életmódbeli tényezővel (pl. rendszeres étkezés, fizikai aktivitás, megfelelő alvásidő) kedvezően befolyásolható.
A cukorbetegek is ehetnek jókat karácsonykor
A karácsonyi menü összeállítása a legtöbb embernek sok fejtörést okoz, pláne, ha ételérzékeny, esetleg valamilyen betegséggel küzdő is ül az asztalnál. Szarka Dorottya, a Cukorbetegközpont dietetikusa szolgált hasznos tanácsokkal.
Gyümölcsök: IR-esként mit szabad és mit nem?
Nyáron a legtöbben inkább a lédús, hűsítő gyümölcsöket kívánjuk. De vajon miként illeszthető bele ez az inzulinrezisztensek diétájába?
Étrendjavaslat járvány idejére
Étrend-kiegészítők szedése és „szuper élelmiszerek” fogyasztása helyett a változatos, sokféle alapanyagot tartalmazó étrenddel hatékonyabb működésre serkenthetjük védekező rendszerünket, ami influenzajárvány idején különösen fontos – mondja Veresné dr. Bálint Márta, a Semmelweis Egyetem Dietetikai és Táplálkozástudományi Tanszék főiskolai tanára.
A daganatos betegségek leggyakoribb társbetegségei
A daganatos betegségek leggyakoribb társbetegségeit vesszük górcső alá, illetve a gyógyszerészek számára fontos ismereteket elevenítjük fel.
Mi történik agyunkkal, ha kevesebbet eszünk?
A mértéktelen étkezés öregíti az agyat, míg a kevesebb étel bekapcsol egy molekulát, mely elősegíti az agyszövet fiatalon tartását – állítják a Római Katolikus Egyetem munkatársai.
