HGYSZ: a patikák se fizessenek építményadót!
A háziorvosi rendelőkhöz hasonlóan a patikák is mentesüljenek az építményadó fizetése alól – javasolja a Hálózati Gyógyszertárak Szövetsége (HGYSZ).
Mentességet kérnek a patikusok
A Magyar Hírlap szerint azt szorgalmazzák a gyógyszerészek, hogy a patikáknak se kelljen helyi építményadót fizetniük.
