Új elnök az Innovatív Gyógyszergyártók Egyesülete élén
Dr. Vereckei Péter személyében júniustól új elnök képviseli az Innovatív Gyógyszergyártók Egyesületét. A Pfizer Magyarország ügyvezető igazgatói posztját is ellátó szakember közel húszéves gyógyszeripari tapasztalattal rendelkezik.
Új elnök a HUPSA élén
Kossela Lilivel, a Magyar Gyógyszerészhallgatók Egyesületének szeptemberben megválasztott elnökével, negyedéves gyógyszerészhallgatóval a HGYSZ beszélgetett az egyesületről és a terveiről.
Új igazgató az AIPM élén
Augusztus 1-től dr. Holchacker Péter tölti be az Innovatív Gyógyszergyártók Egyesületének (AIPM) igazgatói pozícióját.
