Megkezdte a munkát az MGYK új elnöksége

Megkezdte a munkát az MGYK új elnöksége

A december 7-én megválasztott új elnökség első ülését december 19-én, csütörtökön tartották Budapesten, a kamara Dózsa György úti székházában.

Ez történt a kamara novemberi elnökségi ülésén

Ez történt a kamara novemberi elnökségi ülésén

Az Magyar Gyógyszerészi Kamara elnöksége dr. Hankó Zoltán elnök vezetésével 2019. november 21-én tartotta soron következő ülését a köztestület budapesti székházában.

Már 1500 patikában van kizárólag biztonságos étrend-kiegészítő

Már 1500 patikában van kizárólag biztonságos étrend-kiegészítő

Már több mint 1500 gyógyszertár csatlakozott a Biztonságos étrend-kiegészítő programhoz, derül ki a köztestület honlapján a Magyar Gyógyszerészi Kamara februári elnökségi üléséről közölt információból.

Az adherenciát növelő együttműködés indul

Az adherenciát növelő együttműködés indul

Az Magyar Gyógyszerészi Kamara elnöksége július 5-én tartotta legutóbbi ülését, amelyről a szervezet honlapján közölnek összefoglalót.

Patika Hitelprogram, e-recept, ellenőrzések

Patika Hitelprogram, e-recept, ellenőrzések

A Magyar Gyógyszerészi Kamara elnöksége január 18-án tartotta ez évi első ülését a kamara székházában, Budapesten.A részletekről a köztestület honlapja számol be.

Gyógyszerészek az EFI-k megbeszélésén

Gyógyszerészek az EFI-k megbeszélésén

Ónodi-Szűcs Zoltán államtitkár és Szentes Tamás helyettes államtitkár kezdeményezésére a  gyógyszerészi kamara állandó meghívottja lett az Egészségfejlesztési Irodák (EFI) havi rendszerességgel tartott megbeszéléseinek.

Küldöttközgyűlést tartott az MGYK

Küldöttközgyűlést tartott az MGYK

A pénteki küldöttközgyűlés előtt elnökségi ülést is tartott a Magyar Gyógyszerészi Kamara (MGYK), ahol többek között a kamarai stratégiai programrészekért felelős személyekről döntöttek.