Megkezdte a munkát az MGYK új elnöksége
A december 7-én megválasztott új elnökség első ülését december 19-én, csütörtökön tartották Budapesten, a kamara Dózsa György úti székházában.
Ez történt a kamara novemberi elnökségi ülésén
Az Magyar Gyógyszerészi Kamara elnöksége dr. Hankó Zoltán elnök vezetésével 2019. november 21-én tartotta soron következő ülését a köztestület budapesti székházában.
Már 1500 patikában van kizárólag biztonságos étrend-kiegészítő
Már több mint 1500 gyógyszertár csatlakozott a Biztonságos étrend-kiegészítő programhoz, derül ki a köztestület honlapján a Magyar Gyógyszerészi Kamara februári elnökségi üléséről közölt információból.
Az adherenciát növelő együttműködés indul
Az Magyar Gyógyszerészi Kamara elnöksége július 5-én tartotta legutóbbi ülését, amelyről a szervezet honlapján közölnek összefoglalót.
Patika Hitelprogram, e-recept, ellenőrzések
A Magyar Gyógyszerészi Kamara elnöksége január 18-án tartotta ez évi első ülését a kamara székházában, Budapesten.A részletekről a köztestület honlapja számol be.
Gyógyszerészek az EFI-k megbeszélésén
Ónodi-Szűcs Zoltán államtitkár és Szentes Tamás helyettes államtitkár kezdeményezésére a gyógyszerészi kamara állandó meghívottja lett az Egészségfejlesztési Irodák (EFI) havi rendszerességgel tartott megbeszéléseinek.
Küldöttközgyűlést tartott az MGYK
A pénteki küldöttközgyűlés előtt elnökségi ülést is tartott a Magyar Gyógyszerészi Kamara (MGYK), ahol többek között a kamarai stratégiai programrészekért felelős személyekről döntöttek.
