Keretrendszert alkottak a klinikai vizsgálatoknak

Keretrendszert alkottak a klinikai vizsgálatoknak

Több mint két éves fejlesztési folyamat végére került pont, amelynek célja minél kompetensebbé tenni az állami fenntartású egészségügyi rendszert arra, hogy a jelenleginél is több klinikai vizsgálat helyszínéül szolgáljon – jelentette be egy keddi sajtótájékoztatón Ónodi-Szűcs Zoltán egészségügyért felelős államtitkár.