A gyártók „jól”, Éger viszont rosszul jár (FRISSÍTVE: Megszavazták....)

A gyártók „jól”, Éger viszont rosszul jár (FRISSÍTVE: Megszavazták....)

A Balog Zoltán miniszter által jegyzett módosító indítványokból végre kiderült, hogy a gyógyszergyártók milyen magyarosra fazonírozott spanyol befizetési kötelezettségre számíthatnak, s hogy a miniszter miként véli feloldhatónak az államtitkára, s az orvoskamarai elnök közötti feszültséget.