Százhúsz végzős hallgatót avattak gyógyszerészdoktorrá
A Gyógyszerésztudományi Kar diplomaátadó ünnepségén 120 hallgató vehette át diplomáját, közülük 93-an magyar, 20-an angol, 7-en pedig a német nyelven folytatták tanulmányaikat.
Gyógyszerészdoktorok vehették át diplomájukat
Az SE Gyógyszerésztudományi Kar (GYTK) diplomaátadó ünnepségén 103 gyógyszerészt avattak doktorrá, 16-an summa cum laude, 58-an cum laude, 29-en pedig rite minősítéssel végeztek.
Elmarad a doktoravató ünnepség Debrecenben
A járványügyi helyzet miatt a diplomaosztókhoz hasonlóan elmarad a június 6-ára tervezett nyári doktoravató ünnepség is a Debreceni Egyetemen (DE), közölte az intézmény sajtóirodája az MTI-vel hétfőn, jelezve, hogy a tudományos fokozatot igazoló oklevelet az érintettek előre egyeztetett időpontban, vagy az őszi ünnepségen is átvehetik.
