Jubileumi díszokleveleket adtak át

Jubileumi díszokleveleket adtak át

Prof. dr. Zelkó Romána, a Gyógyszerésztudományi Kar dékánja köszöntötte az 1938-ban végzett platina, az 1943-ban végzett rubin, az 1948-ban a Pázmány Péter Tudományegyetemen végzett vas, illetve a Budapesti Orvostudományi Egyetemen, az önálló kar megalakulása után 8 évvel, 1963-ban végzett arany díszokleveleseket.