Letartóztatták a Novartis alkalmazottját
Japánban letartóztatták a Novartis egyik korábbi alkalmazottját. Az a vád ellene, hogy egy gyógyszervizsgálatban manipulálta az adatokat, amivel súlyosan veszélyeztette a betegek biztonságát.
Japánban letartóztatták a Novartis egyik korábbi alkalmazottját. Az a vád ellene, hogy egy gyógyszervizsgálatban manipulálta az adatokat, amivel súlyosan veszélyeztette a betegek biztonságát.
