Ismét indiai köhögéscsillapító szirup miatt adtak ki figyelmeztetést

Ismét indiai köhögéscsillapító szirup miatt adtak ki figyelmeztetést

Újabb Indiában gyártott köhögéscsillapító szirup miatt adott ki figyelmeztetést az Egészségügyi Világszervezet (WHO), miután szennyezést találtak egy Marshall-szigeteki és mikronéziai szállítmányban, írta a BBC hírportálja.