Ismét indiai köhögéscsillapító szirup miatt adtak ki figyelmeztetést
Újabb Indiában gyártott köhögéscsillapító szirup miatt adott ki figyelmeztetést az Egészségügyi Világszervezet (WHO), miután szennyezést találtak egy Marshall-szigeteki és mikronéziai szállítmányban, írta a BBC hírportálja.
