Letették a Nemzeti Gyártó-Kutató-Oktató Középüzem és a DE gyógyszerészeti kar új épületének alapkövét
A Debreceni Egyetem (DE) most kezdi "beépíteni" képzési rendszerébe a gyógyszergyárakat, mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért és felsőoktatásért felelős államtitkára pénteken Debrecenben, a Nemzeti Gyártó-Kutató-Oktató Középüzem és a DE gyógyszerészeti kar új épületének alapkőletételén.
