A betegjogok érvényesülését is ellenőrzik a patikákban

A betegjogok érvényesülését is ellenőrzik a patikákban

Leggyakrabban adminisztrációs hiányosságok miatt emelnek kifogást patikai vizsgálataik során a tiszti főgyógyszerészek, tiszti gyógyszerészek – mondta el a PharmaOnline-nak dr. Cseh Ildikó országos tiszti főgyógyszerész. A rendszeres ellenőrzés okán a gyógyszertárak – legyen szó, akár közforgalmúról, akár intézetiről – megfelelnek a működési engedélyükben foglaltaknak.