Magyarországra nem került a szennyezett csecsemőtejporokból
Magyarországra nem került a szennyezett csecsemőtejporokból – válaszolta az MTI megkeresésére a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih).
Magyarországra nem került a szennyezett csecsemőtejporokból – válaszolta az MTI megkeresésére a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih).
