Dr. Lengyel Erzsébet kapta a Béres-díj Szolnok kultúrájáért elismerést
Kitüntetésekkel ismerték el a megye kulturális, művészeti, tudományos és sportéletében kiemelkedő teljesítményt felmutató kiválóságokat január 22-én, a magyar kultúra napján Szolnokon. A Szigligeti Színházban megrendezett díjátadó ünnepségen a Béres Gyógyszergyár által alapított Béres-díj Szolnok kultúrájáért elismerést immár hatodik alkalommal adták át. Az idei kitüntetett dr. Lengyel Erzsébet tanár, történész, karvezető, a KÓTA (Magyar Kórusok, Zenekarok és Népzenei Együttesek Szövetsége) Jász-Nagykun-Szolnok megyei elnöke.
