Távozik Balog Zoltán
Az elmúlt hat évben beletettem a minisztériumi munkába, amit tudok, így ezt nem akarom folytatni, mondja az Origónak adott interjúban Balog Zoltán, a jelenlegi humán tárca jelenlegi vezetője.
Az EESZT-ben lehetnek gyermekbetegségek
A gyógyítást és a gyógyulást is érezhetően gyorsabbá, biztonságosabbá, kényelmesebbé és hatékonyabbá tevő, 21. századi rendszer indul el az elektronikus egészségügyi szolgáltatási tér (EESZT) november elsejei bevezetésével, hangsúlyozta az emberi erőforrások minisztere a témában rendezett csütörtöki budapesti konferencián.
Tíz egészségügyi tárgyú törvény módosulhat
A jogszabályok módosítására Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere tett javaslatot – írja a MedicalOnline.
A gyártók „jól”, Éger viszont rosszul jár (FRISSÍTVE: Megszavazták....)
A Balog Zoltán miniszter által jegyzett módosító indítványokból végre kiderült, hogy a gyógyszergyártók milyen magyarosra fazonírozott spanyol befizetési kötelezettségre számíthatnak, s hogy a miniszter miként véli feloldhatónak az államtitkára, s az orvoskamarai elnök közötti feszültséget.
