Merkely: Aki értesítést kap, vegyen részt a szűrőprogramban!

Merkely: Aki értesítést kap, vegyen részt a szűrőprogramban!

A koronavírussal kapcsolatos szűrőprogramban való részvételre buzdított Merkely Béla, a Semmelweis Egyetem rektora a Kossuth rádió Vasárnapi újság című műsorában. Az országos programba véletlenszerű kiválasztással csaknem 18 ezer embert hívtak meg.