Az OGYÉI féléves kampányt indít a vízfogyasztás népszerűsítésére

Az OGYÉI féléves kampányt indít a vízfogyasztás népszerűsítésére

A megfelelő hidratáltság és az egészséges életmód támogatására az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) Népegészségügyi Termékadó (NETA) Programirodája márciustól ismét meghirdeti vízfogyasztást népszerűsítő, Aqua Challenge elnevezésű kampányát, tudatták a szervezők.

Harmincnapos vízivás kihívást hirdetett az Emmi és az OGYÉI

Harmincnapos vízivás kihívást hirdetett az Emmi és az OGYÉI

Az optimális hidratáltság és az egészséges életmód támogatására október 1-jétől 30 napos vízivás kihívást hirdetett Aqua Challenge néven az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) és az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi) egészségügyért felelős államtitkárságának közreműködésével.