Jutna oltóanyag minden egészségügyi dolgozónak

Jutna oltóanyag minden egészségügyi dolgozónak

Éppen 60 éve alapították az ÁNTSZ Oltóközpontját, amelyet egy hónapja zártak be. A tisztifőorvos lapunknak erről azt mondta, vizsgálják a további működtetés lehetőségét, írja a MedicalOnline.