Antibiotikum-bejelentőrendszer állatorvosoknak és nagykereskedőknek
Antibiotikum-bejelentő elektronikus rendszert indított az állatorvosoknak és a nagykereskedőknek a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih), közölte a hatóság pénteken.
Antibiotikum-bejelentő elektronikus rendszert indított az állatorvosoknak és a nagykereskedőknek a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih), közölte a hatóság pénteken.
