Átvállalja a horvát kormány a gyógyszertárak adósságának egy részét
Megállapodott szerdán a horvát kormány a gyógyszer-nagykereskedőkkel a kórházak és gyógyszertárak fennálló adóssága egy részének kifizetéséről, közölte a helyi sajtó.
A teljes egészség-adósságot átveszi az állam az önkormányzatoktól
A gyógyszergyártók kutatás-fejlesztési kiadásai "rendszerszerűen" leírhatóak lesznek a költségvetési befizetéseikből – idézi Banai Péter Benőt az MTI.
