A jövő év végén megkezdődik a hazai koronavírus-elleni vakcina gyártása
A jövő év végén megkezdődik a hazai koronavírus-elleni vakcina gyártása Debrecenben, jelentette be az innovációs és technológiai miniszter a hajdú-bihari kereskedelmi és iparkamara székházában tartott sajtótájékoztatón.
