Mentorprogram a Bajcsy kórházban

Mentorprogram a Bajcsy kórházban

Huszonkét, pályaválasztás előtt álló diákot fogadott a Bajcsy kórház intézeti gyógyszertára, amit az ország egyik legjobb kórházi gyógyszertárának tartanak.

Koronavírusról érthetően iskolásoknak

Koronavírusról érthetően iskolásoknak

Az életünk a COVID-19 körül forog több mint egy teljes éve, amikor először tudomást szerzett a világ az új koronavírus fertőzésről. Az iskolások védőoltásokról szóló kérdéseire ad választ az edukációs céllal készült, ingyenesen elérhető anyag a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet Módszertani Igazgatósága és a 21 Nő az egészégügyért alapítvány ajánlásával.

Ismét védjeggyel honorálták a legjobbakat

Ismét védjeggyel honorálták a legjobbakat

Az egészségügyi civil szféra jelentős szereplője, a 21 Nő az egészségügyért Alapítvány 2018 novemberében ismét ünnepélyes keretek között honorált védjegyével öt hiánypótló egészségnevelési programot.

Nőnek lenni a 21. században

Nőnek lenni a 21. században

Exkluzív nőnapi videó-üzenettel ünnepeli 1 éves indulását a „21 Nő az egészségügyért” alapítvány. A szervezetet a Hungaropharma alapította, hogy híd legyen az egészségügy és az edukáció között.

KórházSuli: Az emberek jók, csak kell nekik mutatni valamit, aminek értelme van!

KórházSuli: Az emberek jók, csak kell nekik mutatni valamit, aminek értelme van!

A KórházSuli egyike azoknak a programoknak, amelyeket a 21 Nő az Egészségügyért Alapítvány védjegyével minősítette, népszerűsítésre felkarolt. A kezdeményezés egy fájdalmas, nehéz helyzetről és az arra adott válaszról szól.

21 nő az egészségtudatosságért

21 nő az egészségtudatosságért

Dékán, tudós, kutató, gyógyszerész, orvos fogott össze azért, hogy tudásukat, tapasztalataikat felhasználva javítsanak a magyarok egészségi állapotán és egészségtudatosságán.