Mentorprogram a Bajcsy kórházban
Huszonkét, pályaválasztás előtt álló diákot fogadott a Bajcsy kórház intézeti gyógyszertára, amit az ország egyik legjobb kórházi gyógyszertárának tartanak.
Koronavírusról érthetően iskolásoknak
Az életünk a COVID-19 körül forog több mint egy teljes éve, amikor először tudomást szerzett a világ az új koronavírus fertőzésről. Az iskolások védőoltásokról szóló kérdéseire ad választ az edukációs céllal készült, ingyenesen elérhető anyag a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet Módszertani Igazgatósága és a 21 Nő az egészégügyért alapítvány ajánlásával.
Ismét védjeggyel honorálták a legjobbakat
Az egészségügyi civil szféra jelentős szereplője, a 21 Nő az egészségügyért Alapítvány 2018 novemberében ismét ünnepélyes keretek között honorált védjegyével öt hiánypótló egészségnevelési programot.
Nőnek lenni a 21. században
Exkluzív nőnapi videó-üzenettel ünnepeli 1 éves indulását a „21 Nő az egészségügyért” alapítvány. A szervezetet a Hungaropharma alapította, hogy híd legyen az egészségügy és az edukáció között.
KórházSuli: Az emberek jók, csak kell nekik mutatni valamit, aminek értelme van!
A KórházSuli egyike azoknak a programoknak, amelyeket a 21 Nő az Egészségügyért Alapítvány védjegyével minősítette, népszerűsítésre felkarolt. A kezdeményezés egy fájdalmas, nehéz helyzetről és az arra adott válaszról szól.
21 nő az egészségtudatosságért
Dékán, tudós, kutató, gyógyszerész, orvos fogott össze azért, hogy tudásukat, tapasztalataikat felhasználva javítsanak a magyarok egészségi állapotán és egészségtudatosságán.
