Aggódnak a hemofíliások és drágállják a szert

Aggódnak a hemofíliások és drágállják a szert

Miért olyan gyógyszergyár nyert, amely a nyolcvanas évek végén bizonyíthatóan harminc magyar hemofíliást fertőzött meg AIDS-szel és hepatitis C-vel? – teszi fel a kérdést a Magyar Hírlapban a hemofíliás szervezet elnöke, aki szerint a közbeszerzés túl drágára siikeredett.